Mapy Świata dla ucznia

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami, a razem z nim powrót naszych pociech do szkoły. W tym czasie rodzice skupiają się na najpotrzebniejszych przyborach dla swojego dziecka, które przydadzą mu się podczas jego edukacji. Kto jednak powiedział, że zakupowego szału związanego z rozpoczęciem roku szkolnego, nie można połączyć z nową aranżacją pokoju naszego dziecka? Zapytasz w jaki sposób? Kupując mu jeden z naszych produktów z mapą świata! W dalszej części artykułu podajemy kod, dzięki któremu oszczędzisz 20 zł na zakupach w naszym sklepie.

Edukacyjne ozdoby

W naszej ofercie znajduje się bardzo wiele propozycji fototapet oraz obrazów przedstawiających mapę świata. Posiadamy także parawan z mapą, który świetnie sprawdzi się np. przy oddzieleniu kącika zabaw od reszty pokoju dziecka.

parawan mapa świata

Nasze produkty są zarazem praktycznymi, jak i ładnymi ozdobami. Fototapety i obrazy z mapami świata nie tylko staną się elementem aranżacji pokoju, ale także zaskoczą Cię swoją funkcjonalnością.

Do korkowych map dziecko będzie mogło przypinać pinezki, doczepiać notatki i karteczki z wypisanymi zadaniami domowymi, czy po prostu powiesić plan lekcji. Zamiast kupować mu zwykłą korkową tablicę, postaw na funkcjonalność połączoną z wystrojem jego pokoju.

obraz na korku mapa świata

Jeżeli chcesz w nieszablonowy sposób zainteresować swoje dziecko tym, jak wygląda świat i wzbudzić w nim zainteresowanie geografią, polecamy nasze fototapety z mapą świata. Zamień zwykłą pustą ścianę w miejsce rozbudzania u swojego dziecka wyobraźni i poznawania kuli ziemskiej. W naszej ofercie znajdują się fototapety nawiązujące do rzeczywistego wyglądu naszej planety, jak i takie, których twórcy dali się ponieść wyobraźni.

fototapeta mapa świata RADIMAR

Wpisz kod i kupuj taniej!

Jeżeli już wybrałeś jakiś produkt, podpowiadamy co zrobić, aby nabyć go w nieco niższej cenie. Wystarczy, że w zakładce „kupon rabatowy” wpiszesz kod: 122210194, a dzięki temu zaoszczędzisz 20 złotych na zakupach w naszym sklepie internetowym.

Cała oferta map świata w jednym miejscu

Wszystkie produkty z mapami świata do pokoju ucznia znajdziesz pod tym linkiem: Mapy Świata Fototapety, Obrazy, Parawany

Zespół Radimar – sklepwnetrz.pl życzy wszystkim uczniom samych sukcesów w nauce!